Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Yakın Doğu Üniversitesi Logo

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi Logo

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Lefkoşa
 • Üniversite: Yakın Doğu Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 13+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 13
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1226803
 • 2022 Başarı Sırası: 1625782
 • 2023 Taban Puanı: 274.27235
 • 2022 Taban Puanı: 244.02992
Yakın Doğu Üniversitesi Logo

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1226803 olarak gerçekleşmiştir. Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 1625782 olarak belirlenmiştir.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 274.27235 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) taban puanı 244.02992 olmuştur.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu), Kktc-Lefkoşa şehrinde bulunmaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 13+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 13 olarak belirlenmiştir.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Yakın Doğu Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.