Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Yakın Doğu Üniversitesi Logo

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi Logo

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Lefkoşa
 • Üniversite: Yakın Doğu Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 10+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 10
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1099988
 • 2022 Başarı Sırası: 1496591
 • 2023 Taban Puanı: 233.27161
 • 2022 Taban Puanı: 204.86649
Yakın Doğu Üniversitesi Logo

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1099988 olarak gerçekleşmiştir. Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 1496591 olarak belirlenmiştir.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 233.27161 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) taban puanı 204.86649 olmuştur.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu), Kktc-Lefkoşa şehrinde bulunmaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 10+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 10 olarak belirlenmiştir.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.