Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Yakın Doğu Üniversitesi Logo

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi Logo

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Lefkoşa
 • Üniversite: Yakın Doğu Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 5+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 5
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1820318
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 175.58831
 • 2022 Taban Puanı: 0
Yakın Doğu Üniversitesi Logo

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1820318 olarak gerçekleşmiştir. Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 175.58831 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) taban puanı 0 olmuştur.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu), Kktc-Lefkoşa şehrinde bulunmaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 5+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 5 olarak belirlenmiştir.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Yakın Doğu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.