Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Üsküdar Üniversitesi Logo

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanları ve Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Üsküdar Üniversitesi Logo

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Üsküdar Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 38+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 38
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1475711
 • 2022 Başarı Sırası: 1261593
 • 2023 Taban Puanı: 258.26009
 • 2022 Taban Puanı: 264.85053
Üsküdar Üniversitesi Logo

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kaç puan, Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1475711 olarak gerçekleşmiştir. Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1261593 olarak belirlenmiştir.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 258.26009 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı 264.85053 olmuştur.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 38+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) doldu mu?

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 38 olarak belirlenmiştir.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.