Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Üsküdar Üniversitesi Logo

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) Bölümü

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) taban puanları ve Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Üsküdar Üniversitesi Logo

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Üsküdar Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 3+0+0+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 3
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 679523
 • 2022 Başarı Sırası: 767263
 • 2023 Taban Puanı: 318.62078
 • 2022 Taban Puanı: 303.13544
Üsküdar Üniversitesi Logo

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) kaç puan, Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 679523 olarak gerçekleşmiştir. Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 767263 olarak belirlenmiştir.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) taban puanı kaç?

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 318.62078 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) taban puanı 303.13544 olmuştur.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümü nerede?

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 3+0+0+0+1 olarak belirlenmiştir. Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) özel mi devlet mi?

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümü kaç yıl?

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) doldu mu?

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 3 olarak belirlenmiştir.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümü ücretli mi?

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Üsküdar Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.