Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Üsküdar Üniversitesi Logo

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Üsküdar Üniversitesi Logo

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Üsküdar Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 34+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 34
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 260777
 • 2022 Başarı Sırası: 286077
 • 2023 Taban Puanı: 320.14004
 • 2022 Taban Puanı: 302.43427
Üsküdar Üniversitesi Logo

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 260777 olarak gerçekleşmiştir. Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 286077 olarak belirlenmiştir.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 320.14004 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 302.43427 olmuştur.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 34+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 34 olarak belirlenmiştir.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Üsküdar Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.