Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) 2023 Taban Puanları

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) 2023 taban puanları ve başarı sıralamalarını YKS 2023 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.


Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Logo

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Logo

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) YÖK Atlas Verileri - 2023

 • Şehir: Saraybosna - Bosna - Hersek
 • Üniversite: Uluslararası Saraybosna Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Yurtdışı
 • Ücret / Burs: %75 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 2+0
 • Yerleşen: Doldu - 2
 • Öğrenim Türü: Örgün Öğretim
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZEL)
 • 2022 Başarı Sırası: 315504
 • 2021 Başarı Sırası: 0
 • 2022 Taban Puanı: 305.65054
 • 2021 Taban Puanı: 0
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Logo

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları (Son 5 Yıl)

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 5 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2023 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz. Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) 2023 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) verileri (bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamaları) ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.

Üniversite taban puanları verileri içerisinde bulunan 0 (sıfır) olan veriler o bölümün dolmadığını veya hiç tercih edilmediği için belli bir taban puan veya başarı sıralaması hesaplanmadığını göstermektedir. Aynı zamanda bölüm yeni açılmışsa ve tercih edilmemişse de 0 (sıfır) olarak belirtilmiştir.

Üniversitelere Göre Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) Sıralamaları

Aşağidaki listede ÖSYM kılavuzunda yer alan Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) taban puanları Uluslararası Saraybosna Üniversitesini dikakte alarak karşılaştırabilirsiniz. Böylece Türkiye'deki en iyi üniversiteleri tercihinize ekleyebilirsiniz.

No Üniversite Bölüm 2022 Puan 2022 Sıra

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'ni kazanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

 • Hedef belirleme: Hangi bölümü seçeceğini ve hangi kariyere sahip olmak istediğini belirle (Mesela Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) olabilir).
 • Çalışma planı oluştur: Haftalık veya aylık olarak bir çalışma planı oluştur ve bu plana sadık kal. Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) bölümünü kazanmak istiyorsan biraz emek vermen gerekebilir.
 • Ders notları al: Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) bölümü SÖZEL ile alan meslekler arasındadır. Bu Yüzden derslerde alınan notlar, daha sonra çalışmak için iyi bir kaynaktır. Ayrıca, YKS çıkmış sorulara da bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Çalışma gruplarına katıl: Başkalarıyla çalışmak, dersleri anlamanıza ve hatırlamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, başkalarıyla fikir alışverişi yapmak, farklı bakış açılarına sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Belki de Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nde okumak isteyen başka arkadaşlarda bulabilirsin.
 • Bol bol deneme çöz: Sınavlar için erken başlamak, stres seviyesini azaltacak ve daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Sınavlar için bol bol deneme çözerek pratiğini geliştir. TYT deneme önerileri listemizi mutlaka incelemelisiniz.
 • Dinlenme zamanı ayır: Çalışma, dinlenme zamanına ihtiyacın var. Yeteri kadar dinlenme, daha iyi çalışmanıza ve dersleri anlamanıza yardımcı olacaktır.
 • Bonus: Son 5 sene içerisinde çıkan TYT konuları ve soru dağılımları ve AYT konuları ve soru dağılımlarını inceleyebilir, hangi konudan kaç soru çıkıyor öğrenebilirsiniz.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) bölümünde YKS 2022'de son giren kişinin sıralaması 315504, puanı ise 305.65054'dir. Detaylı bilgi için bölümlerin taban puanları sayfamızı ziayret edebilirsiniz.

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) YKS netlerini YÖK Atlas üzerinden inceleyebilirsiniz. Yök Atlas üzerinden bu bölüme giren son kişinin TYT ve AYT netlerini detaylıca inceleyebilir, deneme sınavlarınızın sonuçları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Aynı zamanda YKS 2023 puan hesaplama robotumuzu da kullanabilir, netlerinizi ve puanınızı hesaplayabilirsiniz. Ayrıca Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'ndeki en iyi bölümleri, taban puanları ve başarı sıralamalarını da görebilirsiniz.

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) bölümünde okumak her öğrenci için farklılık gösterebilir. Eğer Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) bölümü genel olarak herkesin zorlandığı bir bölüm ise öğrencilere verilen karşılık olarak da yüksektir. Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) bölümü SÖZEL ile alan meslekler arasında olduğu için Sözel bölümler, öğrencilerin sözel ifade yeteneklerini geliştirmelerine odaklanır. İletişim becerilerinin iyi olması, sözel bölümde başarılı olmak için önemlidir. Sözel bölümler, öğrencilerin yazma becerilerini de geliştirmelerine odaklanır. Sözel bölümler, kültür ve sanat hakkında derin bir anlayış kazandırabilir. Kültür ve sanat hakkında ilginizin olması, sözel bölümde başarılı olmak için faydalıdır. Özetle, eğer Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) bölümünü kazanmak istiyorsan, bu alana ilgin var ve gerekli becerilere sahipsen zorlukları aşarak başarılı bir şekilde bu programı tamamlayabilirsin.

Bildiğiniz üzere Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) bölümü %75 İndirimli bir bölümdür. 2022 yılında Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) bölümü kontenjanı 2+0 olarak belirlenmiştir. Bu bölümün öğrenim türü ise Örgün Öğretimdir. ÖSYM'den alınan güncel verilere göre de bu bölümün yerleşen öğrenci sayısı durumu Doldu - 2 olmuştur.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nin üniversite türü Yurtdışı üniversitesi konumundadır. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ise Saraybosna - Bosna - Hersek şehrinde bulunmaktadır. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%75 İndirimli) bölümü ise 4 yıldır. Üniversiteni Tanıt üzerindeki tüm üniversitelere ve şehirlere bağlantı üzerinden erişebilirsiniz. Aynı zamanda üniversiteli öğrencilerin yaptığı yorumları okuyarak bölümünüz ve üniversiteniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.