Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Logo

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) Bölümü

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) taban puanları ve Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Logo

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Saraybosna - Bosna - Hersek
 • Üniversite: Uluslararası Saraybosna Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Yurt Dışı
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 5+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 5
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 983902
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 234.83436
 • 2022 Taban Puanı: 0
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Logo

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) kaç puan, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 983902 olarak gerçekleşmiştir. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 234.83436 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) taban puanı 0 olmuştur.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli), Saraybosna - Bosna - Hersek şehrinde bulunmaktadır.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 5+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümünün türü Yurt Dışı üniversiteleri kategorisindedir.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) doldu mu?

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 5 olarak belirlenmiştir.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.