Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Logo

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Logo

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Lefkoşa
 • Üniversite: Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 7+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 1
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 282905
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 312.82151
 • 2022 Taban Puanı: 0
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Logo

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 282905 olarak gerçekleşmiştir. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 312.82151 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanı 0 olmuştur.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu), Kktc-Lefkoşa şehrinde bulunmaktadır.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 7+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 1 olarak belirlenmiştir.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.