Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Uluslararası Final Üniversitesi Logo

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Uluslararası Final Üniversitesi Logo

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Girne
 • Üniversite: Uluslararası Final Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 10+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 10
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 2309023
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 213.39682
 • 2022 Taban Puanı: 0
Uluslararası Final Üniversitesi Logo

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 2309023 olarak gerçekleşmiştir. Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 213.39682 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 0 olmuştur.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli), Kktc-Girne şehrinde bulunmaktadır.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 10+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 10 olarak belirlenmiştir.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Uluslararası Final Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.