Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Logo

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) Bölümü

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) taban puanları ve Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Logo

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Ankara
 • Üniversite: Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 25+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 25
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 6158
 • 2022 Başarı Sırası: 6275
 • 2023 Taban Puanı: 524.16967
 • 2022 Taban Puanı: 520.97850
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Logo

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) kaç puan, Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 6158 olarak gerçekleşmiştir. Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 6275 olarak belirlenmiştir.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 524.16967 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) taban puanı 520.97850 olmuştur.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli), Ankara şehrinde bulunmaktadır.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 25+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) doldu mu?

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 25 olarak belirlenmiştir.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.