Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Logo

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) Bölümü

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) taban puanları ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Logo

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Rize
 • Üniversite: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 50+2+0+2+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 53
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1028371
 • 2022 Başarı Sırası: 1050947
 • 2023 Taban Puanı: 238.65362
 • 2022 Taban Puanı: 236.72078
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Logo

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) kaç puan, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1028371 olarak gerçekleşmiştir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) 2022 YKS taban sıralaması ise 1050947 olarak belirlenmiştir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) taban puanı kaç?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 238.65362 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) taban puanı 236.72078 olmuştur.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümü nerede?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul), Rize şehrinde bulunmaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümünün kontenjanı kaç?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) kontenjanları 2024 yılında 50+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) özel mi devlet mi?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümü kaç yıl?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) doldu mu?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 53 olarak belirlenmiştir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümü ücretli mi?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Yüksekokul) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.