Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Logo

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) Bölümü

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) taban puanları ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Logo

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Rize
 • Üniversite: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 70+2+0+2+0
 • Yerleşen: Doldu - 74
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 355969
 • 2022 Başarı Sırası: 321382
 • 2023 Taban Puanı: 292.89109
 • 2022 Taban Puanı: 291.45230
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Logo

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) kaç puan, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümünün 2023 YKS sıralaması 355969 olarak gerçekleşmiştir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) 2022 YKS taban sıralaması ise 321382 olarak belirlenmiştir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) taban puanı kaç?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 292.89109 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) taban puanı 291.45230 olmuştur.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümü nerede?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul), Rize şehrinde bulunmaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümünün kontenjanı kaç?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) kontenjanları 2024 yılında 70+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) özel mi devlet mi?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümü kaç yıl?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) doldu mu?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 74 olarak belirlenmiştir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümü ücretli mi?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.