Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Pamukkale Üniversitesi Logo

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) Bölümü

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) taban puanları ve Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Logo

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Denizli
 • Üniversite: Pamukkale Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 30+1+0+1+0
 • Yerleşen: Doldu - 32
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 981147
 • 2022 Başarı Sırası: 933575
 • 2023 Taban Puanı: 242.30215
 • 2022 Taban Puanı: 245.52998
Pamukkale Üniversitesi Logo

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) kaç puan, Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümünün 2023 YKS sıralaması 981147 olarak gerçekleşmiştir. Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) 2022 YKS taban sıralaması ise 933575 olarak belirlenmiştir.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) taban puanı kaç?

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 242.30215 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) taban puanı 245.52998 olmuştur.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümü nerede?

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte), Denizli şehrinde bulunmaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümünün kontenjanı kaç?

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) kontenjanları 2024 yılında 30+1+0+1+0 olarak belirlenmiştir. Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) özel mi devlet mi?

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümü kaç yıl?

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) doldu mu?

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 32 olarak belirlenmiştir.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümü ücretli mi?

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Pamukkale Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım (Fakülte) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.