Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Nişantaşı Üniversitesi Logo

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) Bölümü

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) taban puanları ve Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi Logo

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Nişantaşı Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 1+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 1
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 799652
 • 2022 Başarı Sırası: 699846
 • 2023 Taban Puanı: 257.42700
 • 2022 Taban Puanı: 265.62270
Nişantaşı Üniversitesi Logo

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) kaç puan, Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 799652 olarak gerçekleşmiştir. Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 699846 olarak belirlenmiştir.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) taban puanı kaç?

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 257.42700 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) taban puanı 265.62270 olmuştur.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümü nerede?

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 1+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) doldu mu?

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 1 olarak belirlenmiştir.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Yüksekokul) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.