Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Nişantaşı Üniversitesi Logo

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanları ve Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve DİL ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi Logo

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Nişantaşı Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 35+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 35
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (DİL)
 • 2023 Başarı Sırası: 77863
 • 2022 Başarı Sırası: 79528
 • 2023 Taban Puanı: 293.50965
 • 2022 Taban Puanı: 261.92601
Nişantaşı Üniversitesi Logo

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kaç puan, Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 77863 olarak gerçekleşmiştir. Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 79528 olarak belirlenmiştir.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 293.50965 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı 261.92601 olmuştur.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli), DİL puan türü ile öğrenci almaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 35+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) doldu mu?

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 35 olarak belirlenmiştir.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Nişantaşı Üniversitesi Turizm Rehberliği (Yüksekokul) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.