Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Nişantaşı Üniversitesi Logo

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Bölümü

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanları ve Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi Logo

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Nişantaşı Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 62+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 62
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 556646
 • 2022 Başarı Sırası: 525107
 • 2023 Taban Puanı: 274.71864
 • 2022 Taban Puanı: 278.67358
Nişantaşı Üniversitesi Logo

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) kaç puan, Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 556646 olarak gerçekleşmiştir. Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 525107 olarak belirlenmiştir.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 274.71864 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanı 278.67358 olmuştur.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 62+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) doldu mu?

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 62 olarak belirlenmiştir.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.