Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Logo

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) Bölümü

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) taban puanları ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Logo

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Niğde
 • Üniversite: Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 70+2+0+2+0
 • Yerleşen: Doldu - 74
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 852213
 • 2022 Başarı Sırası: 865988
 • 2023 Taban Puanı: 246.47371
 • 2022 Taban Puanı: 245.81113
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Logo

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) kaç puan, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümünün 2023 YKS sıralaması 852213 olarak gerçekleşmiştir. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) 2022 YKS taban sıralaması ise 865988 olarak belirlenmiştir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) taban puanı kaç?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 246.47371 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) taban puanı 245.81113 olmuştur.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümü nerede?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte), Niğde şehrinde bulunmaktadır.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümünün kontenjanı kaç?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) kontenjanları 2024 yılında 70+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) özel mi devlet mi?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümü kaç yıl?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) doldu mu?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 74 olarak belirlenmiştir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümü ücretli mi?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.