Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Logo

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 2024 Taban Puanları ve Sıralamaları

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Taban Puanları 2024

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Logo

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) YÖK Atlas Verileri - 2024

 • Şehir: Nevşehir
 • Üniversite: Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: UÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 150+4+0+4+0
 • Yerleşen: Doldu - 158
 • Öğrenim Türü:Uzaktan
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 908695
 • 2022 Başarı Sırası: 1299143
 • 2023 Taban Puanı: 297.84575
 • 2022 Taban Puanı: 262.47641
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Logo

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Kaç Bin?

2023 yılında yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) sıralaması 908695 olarak belirlenmiştir.

2022 yılında yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavında ise Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) sıralaması 1299143 olarak belirlenmiştir.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Taban Puanı Kaç?

2023 yılında yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) taban puanı 297.84575 olarak belirlenmiştir.

2022 yılında yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavında ise Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) taban puanı 262.47641 olarak belirlenmiştir.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Nerede?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim), Nevşehir şehrinde bulunmaktadır.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Hangi Puan Türü ile Öğrenci Alıyor?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Kontenjanı Kaç?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) kontenjanları 2024 yılında 150+4+0+4+0 olarak belirlenmiştir. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Özel Mi Devlet Mi?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Kaç Yıl?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Doldu Mu?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 158 olarak belirlenmiştir.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Ücretli Mi?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümü UÖ-Ücretli bir bölümdür.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz. Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.

Üniversitelere Göre 2024 Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Bölümü Taban Puanları

Aşağidaki listede ÖSYM kılavuzunda yer alan Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) taban puanları Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini dikakte alarak karşılaştırabilirsiniz. Böylece Türkiye'deki en iyi üniversiteleri tercihinize ekleyebilirsiniz.

No Üniversite Bölüm 2023 Puan 2023 Sıra
1 Ankara Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 326.38622 606749
2 Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 299.72462 885911
3 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 297.84575 908695
4 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 296.52596 924925
5 Yozgat Bozok Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 293.94515 957055