Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Munzur Üniversitesi Logo

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) Bölümü

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) taban puanları ve Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Munzur Üniversitesi Logo

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Tunceli
 • Üniversite: Munzur Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 30+1+0+1+0
 • Yerleşen: Doldu - 32
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1352668
 • 2022 Başarı Sırası: 1587408
 • 2023 Taban Puanı: 215.35852
 • 2022 Taban Puanı: 197.28780
Munzur Üniversitesi Logo

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) kaç puan, Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1352668 olarak gerçekleşmiştir. Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) 2022 YKS taban sıralaması ise 1587408 olarak belirlenmiştir.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) taban puanı kaç?

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 215.35852 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) taban puanı 197.28780 olmuştur.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümü nerede?

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte), Tunceli şehrinde bulunmaktadır.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümünün kontenjanı kaç?

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) kontenjanları 2024 yılında 30+1+0+1+0 olarak belirlenmiştir. Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) özel mi devlet mi?

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümü kaç yıl?

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) doldu mu?

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 32 olarak belirlenmiştir.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümü ücretli mi?

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Munzur Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.