Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Mef Üniversitesi Logo

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve DİL ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Mef Üniversitesi Logo

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Mef Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 47+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 42
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (DİL)
 • 2023 Başarı Sırası: 150704
 • 2022 Başarı Sırası: 45022
 • 2023 Taban Puanı: 168.99514
 • 2022 Taban Puanı: 343.03754
Mef Üniversitesi Logo

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 150704 olarak gerçekleşmiştir. Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 45022 olarak belirlenmiştir.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 168.99514 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 343.03754 olmuştur.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli), DİL puan türü ile öğrenci almaktadır.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 47+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 42 olarak belirlenmiştir.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Mef Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.