Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Mardin Artuklu Üniversitesi Logo

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı taban puanları ve Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Mardin Artuklu Üniversitesi Logo

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Mardin
 • Üniversite: Mardin Artuklu Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 30+1+0+1+0
 • Yerleşen: Doldu - 32
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1688747
 • 2022 Başarı Sırası: 1864092
 • 2023 Taban Puanı: 245.72828
 • 2022 Taban Puanı: 232.53030
Mardin Artuklu Üniversitesi Logo

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı kaç puan, Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünün 2023 YKS sıralaması 1688747 olarak gerçekleşmiştir. Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2022 YKS taban sıralaması ise 1864092 olarak belirlenmiştir.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı taban puanı kaç?

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 245.72828 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı taban puanı 232.53030 olmuştur.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü nerede?

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Mardin şehrinde bulunmaktadır.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünün kontenjanı kaç?

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı kontenjanları 2024 yılında 30+1+0+1+0 olarak belirlenmiştir. Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı özel mi devlet mi?

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü kaç yıl?

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı doldu mu?

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünün yerleşme durumu Doldu - 32 olarak belirlenmiştir.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü ücretli mi?

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Mardin Artuklu Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.