Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Logo

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) Bölümü

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) taban puanları ve Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Logo

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Manisa
 • Üniversite: Manisa Celâl Bayar Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 40+1+0+1+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 41
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 913972
 • 2022 Başarı Sırası: 991202
 • 2023 Taban Puanı: 247.67253
 • 2022 Taban Puanı: 241.13447
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Logo

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) kaç puan, Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümünün 2023 YKS sıralaması 913972 olarak gerçekleşmiştir. Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) 2022 YKS taban sıralaması ise 991202 olarak belirlenmiştir.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) taban puanı kaç?

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 247.67253 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) taban puanı 241.13447 olmuştur.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümü nerede?

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ), Manisa şehrinde bulunmaktadır.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümünün kontenjanı kaç?

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) kontenjanları 2024 yılında 40+1+0+1+0 olarak belirlenmiştir. Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) özel mi devlet mi?

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümü kaç yıl?

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) doldu mu?

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 41 olarak belirlenmiştir.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümü ücretli mi?

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Manisa Celâl Bayar Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.