Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) Bölümü

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) taban puanları ve Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Maltepe Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 20+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 20
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1648299
 • 2022 Başarı Sırası: 1377628
 • 2023 Taban Puanı: 194.04186
 • 2022 Taban Puanı: 213.72330
Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) kaç puan, Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1648299 olarak gerçekleşmiştir. Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1377628 olarak belirlenmiştir.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) taban puanı kaç?

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 194.04186 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) taban puanı 213.72330 olmuştur.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümü nerede?

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 20+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) özel mi devlet mi?

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) doldu mu?

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 20 olarak belirlenmiştir.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.