Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) Bölümü

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanları ve Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve DİL ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Maltepe Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %25 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 10+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 10
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (DİL)
 • 2023 Başarı Sırası: 74930
 • 2022 Başarı Sırası: 72330
 • 2023 Taban Puanı: 298.95482
 • 2022 Taban Puanı: 277.54431
Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) kaç puan, Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 74930 olarak gerçekleşmiştir. Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 72330 olarak belirlenmiştir.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanı kaç?

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 298.95482 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanı 277.54431 olmuştur.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü nerede?

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli), DİL puan türü ile öğrenci almaktadır.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 10+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) özel mi devlet mi?

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) doldu mu?

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 10 olarak belirlenmiştir.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü %25 İndirimli bir bölümdür.

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Maltepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%25 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.