Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) Bölümü

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanları ve Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Maltepe Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %25 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 8+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 2
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 881947
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 243.84785
 • 2022 Taban Puanı: 0
Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) kaç puan, Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 881947 olarak gerçekleşmiştir. Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanı kaç?

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 243.84785 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanı 0 olmuştur.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü nerede?

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 8+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) özel mi devlet mi?

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) doldu mu?

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 2 olarak belirlenmiştir.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) bölümü %25 İndirimli bir bölümdür.

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (%25 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.