Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Bölümü

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Maltepe Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 6+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 6
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 15431
 • 2022 Başarı Sırası: 11498
 • 2023 Taban Puanı: 407.79899
 • 2022 Taban Puanı: 416.51494
Maltepe Üniversitesi Logo

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kaç puan, Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 15431 olarak gerçekleşmiştir. Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 11498 olarak belirlenmiştir.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanı kaç?

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 407.79899 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanı 416.51494 olmuştur.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü nerede?

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 6+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) özel mi devlet mi?

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) doldu mu?

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 6 olarak belirlenmiştir.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Maltepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.