Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Logo

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Bölümü

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanları ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Logo

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kütahya
 • Üniversite: Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 1+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - - - -
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 0
 • 2022 Başarı Sırası: 1036664
 • 2023 Taban Puanı: 0
 • 2022 Taban Puanı: 237.76123
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Logo

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kaç puan, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 0 olarak gerçekleşmiştir. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2022 YKS taban sıralaması ise 1036664 olarak belirlenmiştir.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanı kaç?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 0 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanı 237.76123 olmuştur.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü nerede?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu), Kütahya şehrinde bulunmaktadır.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün kontenjanı kaç?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kontenjanları 2024 yılında 1+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) özel mi devlet mi?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü kaç yıl?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) doldu mu?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - - - - olarak belirlenmiştir.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü ücretli mi?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.