Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kto Karatay Üniversitesi Logo

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) Bölümü

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) taban puanları ve Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kto Karatay Üniversitesi Logo

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Konya
 • Üniversite: Kto Karatay Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 25+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 9
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 1480241
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 182.58565
 • 2022 Taban Puanı: 0
Kto Karatay Üniversitesi Logo

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) kaç puan, Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1480241 olarak gerçekleşmiştir. Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 182.58565 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) taban puanı 0 olmuştur.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli), Konya şehrinde bulunmaktadır.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 25+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) doldu mu?

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 9 olarak belirlenmiştir.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kto Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.