Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Logo

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Bölümü

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Logo

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Lefkoşa
 • Üniversite: Kıbrıs Amerikan Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 9+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 1
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1773468
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 182.40742
 • 2022 Taban Puanı: 0
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Logo

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) kaç puan, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1773468 olarak gerçekleşmiştir. Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanı kaç?

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 182.40742 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 0 olmuştur.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü nerede?

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli), Kktc-Lefkoşa şehrinde bulunmaktadır.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 9+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) doldu mu?

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 1 olarak belirlenmiştir.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.