Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) Bölümü

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) taban puanları ve Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Kapadokya Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 8+0+1+0+1
 • Yerleşen: Doldu - 9
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 407669
 • 2022 Başarı Sırası: 520585
 • 2023 Taban Puanı: 352.65268
 • 2022 Taban Puanı: 330.77601
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) kaç puan, Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 407669 olarak gerçekleşmiştir. Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 520585 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) taban puanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 352.65268 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) taban puanı 330.77601 olmuştur.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümü nerede?

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 8+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) özel mi devlet mi?

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) doldu mu?

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 9 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kapadokya Üniversitesi Uçuş Harekat Yöneticiliği (İstanbul) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.