Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Bölümü

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanları ve Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Nevşehir
 • Üniversite: Kapadokya Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 68+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 68
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1659649
 • 2022 Başarı Sırası: 1946137
 • 2023 Taban Puanı: 247.38475
 • 2022 Taban Puanı: 228.90332
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) kaç puan, Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1659649 olarak gerçekleşmiştir. Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1946137 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 247.38475 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanı 228.90332 olmuştur.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli), Nevşehir şehrinde bulunmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 68+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) doldu mu?

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 68 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kapadokya Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.