Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) Bölümü

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) taban puanları ve Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Nevşehir
 • Üniversite: Kapadokya Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %25 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 47+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 47
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1810353
 • 2022 Başarı Sırası: 1712085
 • 2023 Taban Puanı: 238.96445
 • 2022 Taban Puanı: 239.68056
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) kaç puan, Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1810353 olarak gerçekleşmiştir. Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1712085 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) taban puanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 238.96445 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) taban puanı 239.68056 olmuştur.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümü nerede?

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli), Nevşehir şehrinde bulunmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 47+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) özel mi devlet mi?

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) doldu mu?

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 47 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) bölümü %25 İndirimli bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kapadokya Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü (%25 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.