Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) Bölümü

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) taban puanları ve Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Nevşehir
 • Üniversite: Kapadokya Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %25 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 47+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 47
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 574662
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 254.52781
 • 2022 Taban Puanı: 0
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) kaç puan, Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 574662 olarak gerçekleşmiştir. Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) taban puanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 254.52781 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) taban puanı 0 olmuştur.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümü nerede?

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli), Nevşehir şehrinde bulunmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 47+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) özel mi devlet mi?

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) doldu mu?

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 47 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) bölümü %25 İndirimli bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kapadokya Üniversitesi Havacılık Elektrik ve Elektroniği (Yüksekokul) (%25 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.