Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanları ve Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Nevşehir
 • Üniversite: Kapadokya Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 51+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 51
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 981379
 • 2022 Başarı Sırası: 1116178
 • 2023 Taban Puanı: 242.28614
 • 2022 Taban Puanı: 232.02446
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kaç puan, Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 981379 olarak gerçekleşmiştir. Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1116178 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 242.28614 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı 232.02446 olmuştur.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli), Nevşehir şehrinde bulunmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 51+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) doldu mu?

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 51 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Yüksekokul) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.