Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Logo

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) Bölümü

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) taban puanları ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Logo

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kahramanmaraş
 • Üniversite: Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 50+2+0+2+13
 • Yerleşen: Doldu - 67
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 761370
 • 2022 Başarı Sırası: 784040
 • 2023 Taban Puanı: 310.67862
 • 2022 Taban Puanı: 301.55512
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Logo

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) kaç puan, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümünün 2023 YKS sıralaması 761370 olarak gerçekleşmiştir. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) 2022 YKS taban sıralaması ise 784040 olarak belirlenmiştir.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) taban puanı kaç?

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 310.67862 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) taban puanı 301.55512 olmuştur.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümü nerede?

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ), Kahramanmaraş şehrinde bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümünün kontenjanı kaç?

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) kontenjanları 2024 yılında 50+2+0+2+13 olarak belirlenmiştir. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) özel mi devlet mi?

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümü kaç yıl?

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) doldu mu?

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 67 olarak belirlenmiştir.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümü ücretli mi?

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (İÖ) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.