Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kadir Has Üniversitesi Logo

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kadir Has Üniversitesi Logo

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Kadir Has Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 4+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 5
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 2111
 • 2022 Başarı Sırası: 2772
 • 2023 Taban Puanı: 449.46618
 • 2022 Taban Puanı: 448.72646
Kadir Has Üniversitesi Logo

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 2111 olarak gerçekleşmiştir. Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 2772 olarak belirlenmiştir.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 449.46618 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) taban puanı 448.72646 olmuştur.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 4+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 5 olarak belirlenmiştir.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.