Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) 2023 Taban Puanları

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) 2023 taban puanları ve başarı sıralamalarını YKS 2023 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.


İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Logo

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Logo

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) YÖK Atlas Verileri - 2023

 • Şehir: İzmir
 • Üniversite: İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %25 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 51+0
 • Yerleşen: Doldu - 51
 • Öğrenim Türü: Örgün Öğretim
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2022 Başarı Sırası: 1861472
 • 2021 Başarı Sırası: 0
 • 2022 Taban Puanı: 232.65201
 • 2021 Taban Puanı: 0
İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Logo

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları (Son 5 Yıl)

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 5 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde Diyaliz (%25 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2023 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Diyaliz (%25 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz. Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) 2023 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) verileri (bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamaları) ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.

Üniversite taban puanları verileri içerisinde bulunan 0 (sıfır) olan veriler o bölümün dolmadığını veya hiç tercih edilmediği için belli bir taban puan veya başarı sıralaması hesaplanmadığını göstermektedir. Aynı zamanda bölüm yeni açılmışsa ve tercih edilmemişse de 0 (sıfır) olarak belirtilmiştir.

Üniversitelere Göre Diyaliz (%25 İndirimli) Sıralamaları

Aşağidaki listede ÖSYM kılavuzunda yer alan Diyaliz (%25 İndirimli) taban puanları İzmir Kavram Meslek Yüksekokuluni dikakte alarak karşılaştırabilirsiniz. Böylece Türkiye'deki en iyi üniversiteleri tercihinize ekleyebilirsiniz.

No Üniversite Bölüm 2022 Puan 2022 Sıra
1 Hasan Kalyoncu Üniversitesi Diyaliz (%25 İndirimli) 280.31946 1037930
2 Lokman Hekim Üniversitesi Diyaliz (%25 İndirimli) 257.45701 1381766

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu'ni kazanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

 • Hedef belirleme: Hangi bölümü seçeceğini ve hangi kariyere sahip olmak istediğini belirle (Mesela Diyaliz (%25 İndirimli) olabilir).
 • Çalışma planı oluştur: Haftalık veya aylık olarak bir çalışma planı oluştur ve bu plana sadık kal. Diyaliz (%25 İndirimli) bölümünü kazanmak istiyorsan biraz emek vermen gerekebilir.
 • Ders notları al: Diyaliz (%25 İndirimli) bölümü TYT ile alan meslekler arasındadır. Bu Yüzden derslerde alınan notlar, daha sonra çalışmak için iyi bir kaynaktır. Ayrıca, YKS çıkmış sorulara da bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Çalışma gruplarına katıl: Başkalarıyla çalışmak, dersleri anlamanıza ve hatırlamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, başkalarıyla fikir alışverişi yapmak, farklı bakış açılarına sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Belki de İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu'nde okumak isteyen başka arkadaşlarda bulabilirsin.
 • Bol bol deneme çöz: Sınavlar için erken başlamak, stres seviyesini azaltacak ve daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Sınavlar için bol bol deneme çözerek pratiğini geliştir. TYT deneme önerileri listemizi mutlaka incelemelisiniz.
 • Dinlenme zamanı ayır: Çalışma, dinlenme zamanına ihtiyacın var. Yeteri kadar dinlenme, daha iyi çalışmanıza ve dersleri anlamanıza yardımcı olacaktır.
 • Bonus: Son 5 sene içerisinde çıkan TYT konuları ve soru dağılımları ve AYT konuları ve soru dağılımlarını inceleyebilir, hangi konudan kaç soru çıkıyor öğrenebilirsiniz.

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) bölümünde YKS 2022'de son giren kişinin sıralaması 1861472, puanı ise 232.65201'dir. Detaylı bilgi için bölümlerin taban puanları sayfamızı ziayret edebilirsiniz.

Diyaliz (%25 İndirimli) YKS netlerini YÖK Atlas üzerinden inceleyebilirsiniz. Yök Atlas üzerinden bu bölüme giren son kişinin TYT ve AYT netlerini detaylıca inceleyebilir, deneme sınavlarınızın sonuçları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Aynı zamanda YKS 2023 puan hesaplama robotumuzu da kullanabilir, netlerinizi ve puanınızı hesaplayabilirsiniz. Ayrıca İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu'ndeki en iyi bölümleri, taban puanları ve başarı sıralamalarını da görebilirsiniz.

Diyaliz (%25 İndirimli) bölümünde okumak her öğrenci için farklılık gösterebilir. Eğer Diyaliz (%25 İndirimli) bölümü genel olarak herkesin zorlandığı bir bölüm ise öğrencilere verilen karşılık olarak da yüksektir. Diyaliz (%25 İndirimli) bölümü TYT ile alan meslekler arasında olduğu için temel yeterlilik testinde iyi bir puan almanız gerekmektedir. TYT, AYT'ye göre daha basit ve kolay bir sınav olduğu için TYT'ye odaklı çalışmak sizi sınavda rakiplerinizin önüne geçirecektir. Özetle, eğer İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) bölümünü kazanmak istiyorsan, bu alana ilgin var ve gerekli becerilere sahipsen zorlukları aşarak başarılı bir şekilde bu programı tamamlayabilirsin.

Bildiğiniz üzere İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) bölümü %25 İndirimli bir bölümdür. 2022 yılında İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) bölümü kontenjanı 51+0 olarak belirlenmiştir. Bu bölümün öğrenim türü ise Örgün Öğretimdir. ÖSYM'den alınan güncel verilere göre de bu bölümün yerleşen öğrenci sayısı durumu Doldu - 51 olmuştur.

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu'nin üniversite türü Vakıf üniversitesi konumundadır. İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu ise İzmir şehrinde bulunmaktadır. İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Diyaliz (%25 İndirimli) bölümü ise 2 yıldır. Üniversiteni Tanıt üzerindeki tüm üniversitelere ve şehirlere bağlantı üzerinden erişebilirsiniz. Aynı zamanda üniversiteli öğrencilerin yaptığı yorumları okuyarak bölümünüz ve üniversiteniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.