Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Logo

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Bölümü

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanları ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Logo

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İzmir
 • Üniversite: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 1+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - - - -
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 0
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 0
 • 2022 Taban Puanı: 0
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Logo

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) kaç puan, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 0 olarak gerçekleşmiştir. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanı kaç?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 0 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanı 0 olmuştur.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü nerede?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu), İzmir şehrinde bulunmaktadır.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümünün kontenjanı kaç?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) kontenjanları 2024 yılında 1+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) özel mi devlet mi?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü kaç yıl?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) doldu mu?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - - - - olarak belirlenmiştir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü ücretli mi?

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Harita Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.