Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü 2023 Taban Puanları

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü 2023 taban puanları ve başarı sıralamalarını YKS 2023 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.


İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Logo

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Logo

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü YÖK Atlas Verileri - 2023

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 50+2
 • Yerleşen: Doldu - 52
 • Öğrenim Türü: Örgün Öğretim
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2022 Başarı Sırası: 617013
 • 2021 Başarı Sırası: 548536
 • 2022 Taban Puanı: 318.77296
 • 2021 Taban Puanı: 273.57766
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Logo

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü Taban Puanları ve Sıralamaları (Son 5 Yıl)

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü sıralamaları ve taban puanlarını son 5 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde Atçılık ve Antrenörlüğü sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2023 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Atçılık ve Antrenörlüğü ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz. Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü 2023 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü verileri (bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamaları) ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.

Üniversite taban puanları verileri içerisinde bulunan 0 (sıfır) olan veriler o bölümün dolmadığını veya hiç tercih edilmediği için belli bir taban puan veya başarı sıralaması hesaplanmadığını göstermektedir. Aynı zamanda bölüm yeni açılmışsa ve tercih edilmemişse de 0 (sıfır) olarak belirtilmiştir.

Üniversitelere Göre Atçılık ve Antrenörlüğü Sıralamaları

Aşağidaki listede ÖSYM kılavuzunda yer alan Atçılık ve Antrenörlüğü taban puanları İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşani dikakte alarak karşılaştırabilirsiniz. Böylece Türkiye'deki en iyi üniversiteleri tercihinize ekleyebilirsiniz.

No Üniversite Bölüm 2022 Puan 2022 Sıra
1 İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü 318.77296 617013
2 Bursa Uludağ Üniversitesi Atçılık ve Antrenörlüğü 297.84237 824160
3 Kocaeli Üniversitesi Atçılık ve Antrenörlüğü 277.62244 1074362
4 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Atçılık ve Antrenörlüğü 269.41627 1191972
5 Harran Üniversitesi Atçılık ve Antrenörlüğü 254.99544 1424008
6 Atatürk Üniversitesi Atçılık ve Antrenörlüğü 250.07206 1511480
7 Malatya Turgut Özal Üniversitesi Atçılık ve Antrenörlüğü 233.74284 1837634

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa'ni kazanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

 • Hedef belirleme: Hangi bölümü seçeceğini ve hangi kariyere sahip olmak istediğini belirle (Mesela Atçılık ve Antrenörlüğü olabilir).
 • Çalışma planı oluştur: Haftalık veya aylık olarak bir çalışma planı oluştur ve bu plana sadık kal. Atçılık ve Antrenörlüğü bölümünü kazanmak istiyorsan biraz emek vermen gerekebilir.
 • Ders notları al: Atçılık ve Antrenörlüğü bölümü TYT ile alan meslekler arasındadır. Bu Yüzden derslerde alınan notlar, daha sonra çalışmak için iyi bir kaynaktır. Ayrıca, YKS çıkmış sorulara da bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Çalışma gruplarına katıl: Başkalarıyla çalışmak, dersleri anlamanıza ve hatırlamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, başkalarıyla fikir alışverişi yapmak, farklı bakış açılarına sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Belki de İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa'nde okumak isteyen başka arkadaşlarda bulabilirsin.
 • Bol bol deneme çöz: Sınavlar için erken başlamak, stres seviyesini azaltacak ve daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Sınavlar için bol bol deneme çözerek pratiğini geliştir. TYT deneme önerileri listemizi mutlaka incelemelisiniz.
 • Dinlenme zamanı ayır: Çalışma, dinlenme zamanına ihtiyacın var. Yeteri kadar dinlenme, daha iyi çalışmanıza ve dersleri anlamanıza yardımcı olacaktır.
 • Bonus: Son 5 sene içerisinde çıkan TYT konuları ve soru dağılımları ve AYT konuları ve soru dağılımlarını inceleyebilir, hangi konudan kaç soru çıkıyor öğrenebilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü bölümünde YKS 2022'de son giren kişinin sıralaması 617013, puanı ise 318.77296'dir. Detaylı bilgi için bölümlerin taban puanları sayfamızı ziayret edebilirsiniz.

Atçılık ve Antrenörlüğü YKS netlerini YÖK Atlas üzerinden inceleyebilirsiniz. Yök Atlas üzerinden bu bölüme giren son kişinin TYT ve AYT netlerini detaylıca inceleyebilir, deneme sınavlarınızın sonuçları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Aynı zamanda YKS 2023 puan hesaplama robotumuzu da kullanabilir, netlerinizi ve puanınızı hesaplayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa'ndeki en iyi bölümleri, taban puanları ve başarı sıralamalarını da görebilirsiniz.

Atçılık ve Antrenörlüğü bölümünde okumak her öğrenci için farklılık gösterebilir. Eğer Atçılık ve Antrenörlüğü bölümü genel olarak herkesin zorlandığı bir bölüm ise öğrencilere verilen karşılık olarak da yüksektir. Atçılık ve Antrenörlüğü bölümü TYT ile alan meslekler arasında olduğu için temel yeterlilik testinde iyi bir puan almanız gerekmektedir. TYT, AYT'ye göre daha basit ve kolay bir sınav olduğu için TYT'ye odaklı çalışmak sizi sınavda rakiplerinizin önüne geçirecektir. Özetle, eğer İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü bölümünü kazanmak istiyorsan, bu alana ilgin var ve gerekli becerilere sahipsen zorlukları aşarak başarılı bir şekilde bu programı tamamlayabilirsin.

Bildiğiniz üzere İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü bölümü Ücretsiz bir bölümdür. 2022 yılında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü bölümü kontenjanı 50+2 olarak belirlenmiştir. Bu bölümün öğrenim türü ise Örgün Öğretimdir. ÖSYM'den alınan güncel verilere göre de bu bölümün yerleşen öğrenci sayısı durumu Doldu - 52 olmuştur.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa'nin üniversite türü Devlet üniversitesi konumundadır. İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa ise İstanbul şehrinde bulunmaktadır. İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Atçılık ve Antrenörlüğü bölümü ise 2 yıldır. Üniversiteni Tanıt üzerindeki tüm üniversitelere ve şehirlere bağlantı üzerinden erişebilirsiniz. Aynı zamanda üniversiteli öğrencilerin yaptığı yorumları okuyarak bölümünüz ve üniversiteniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.