Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Ticaret Üniversitesi Logo

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Logo

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Ticaret Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 28+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 28
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1109819
 • 2022 Başarı Sırası: 837774
 • 2023 Taban Puanı: 232.54906
 • 2022 Taban Puanı: 253.27520
İstanbul Ticaret Üniversitesi Logo

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) kaç puan, İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1109819 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 837774 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 232.54906 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı 253.27520 olmuştur.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 28+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 28 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı (Fakülte) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.