İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği Taban Puanları

İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği taban puanları ve sıralamalarını aşağıdaki verilerden inceleyebilirsiniz.

Geomatik Mühendisliği Sıralamaları ve Puanları (Son 4 Yıl)

Taban Puanlar

kaynak: ösym universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

kaynak: ösym universitenitanit.com

İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği 2022 Sıralamaları

2021 Taban Puan
316.01209
2021 Sıralama
136530
Tür
Sayısal (4 Yıllık)
Kontenjan
70

Geomatik Mühendisliği Taban Puanları Ve Başarı Sıralamaları

Aşağidaki listede ÖSYM kılavuzunda yer alan Geomatik Mühendisliği taban puanları ve Geomatik Mühendisliği sıralamaları listelenmiştir. İlgilendiğiniz üniversitedeki Geomatik Mühendisliği bölümünü ve diğer okullardaki Geomatik Mühendisliği bölümlerinin 2022 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını karşılaştırabilirsiniz. Böylece Türkiye'deki en iyi üniversiteleri tercihinize ekleyebilirsiniz.

No Üniversite Bölüm 2021 Puan 2021 Sıra
1 İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği 316.01209 136530

İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM'den alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde Geomatik Mühendisliği sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2022 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz. Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. 2022 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Yukarıdaki istatistik verileri (bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamaları) ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.