Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Logo

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Logo

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 25+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 11
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 1215489
 • 2022 Başarı Sırası: 520870
 • 2023 Taban Puanı: 198.13975
 • 2022 Taban Puanı: 250.02378
İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Logo

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) kaç puan, İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1215489 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 520870 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 198.13975 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı 250.02378 olmuştur.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 25+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 11 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.