Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Logo

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Logo

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 26+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 12
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1716588
 • 2022 Başarı Sırası: 1030818
 • 2023 Taban Puanı: 188.23328
 • 2022 Taban Puanı: 238.19303
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Logo

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1716588 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1030818 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 188.23328 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 238.19303 olmuştur.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 26+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 12 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İslam İktisadı ve Finans (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.