Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Medipol Üniversitesi Logo

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Medipol Üniversitesi Logo

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Medipol Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 7+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 8
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 52654
 • 2022 Başarı Sırası: 51768
 • 2023 Taban Puanı: 456.06440
 • 2022 Taban Puanı: 455.51137
İstanbul Medipol Üniversitesi Logo

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kaç puan, İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 52654 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 51768 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 456.06440 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı 455.51137 olmuştur.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 7+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 8 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.