Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Gelişim Üniversitesi Logo

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Logo

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Gelişim Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 34+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 17
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1855186
 • 2022 Başarı Sırası: 1129022
 • 2023 Taban Puanı: 162.40318
 • 2022 Taban Puanı: 231.12052
İstanbul Gelişim Üniversitesi Logo

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1855186 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1129022 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 162.40318 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 231.12052 olmuştur.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 34+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 17 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.