Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Logo

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) Bölümü

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) taban puanları ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Logo

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Isparta
 • Üniversite: Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 40+1+0+1+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 41
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1056506
 • 2022 Başarı Sırası: 1028271
 • 2023 Taban Puanı: 236.51670
 • 2022 Taban Puanı: 238.36979
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Logo

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) kaç puan, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1056506 olarak gerçekleşmiştir. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) 2022 YKS taban sıralaması ise 1028271 olarak belirlenmiştir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) taban puanı kaç?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 236.51670 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) taban puanı 238.36979 olmuştur.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümü nerede?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte), Isparta şehrinde bulunmaktadır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümünün kontenjanı kaç?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) kontenjanları 2024 yılında 40+1+0+1+0 olarak belirlenmiştir. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) özel mi devlet mi?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümü kaç yıl?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) doldu mu?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 41 olarak belirlenmiştir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümü ücretli mi?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Finans Yönetimi (Fakülte) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.