Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Haliç Üniversitesi Logo

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanları ve Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve DİL ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Haliç Üniversitesi Logo

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Haliç Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 65+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 65
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (DİL)
 • 2023 Başarı Sırası: 46274
 • 2022 Başarı Sırası: 45540
 • 2023 Taban Puanı: 358.30055
 • 2022 Taban Puanı: 341.63674
Haliç Üniversitesi Logo

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) kaç puan, Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 46274 olarak gerçekleşmiştir. Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 45540 olarak belirlenmiştir.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 358.30055 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı 341.63674 olmuştur.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli), DİL puan türü ile öğrenci almaktadır.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 65+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) doldu mu?

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 65 olarak belirlenmiştir.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Haliç Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.