Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Hacettepe Üniversitesi Logo

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Bölümü

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanları ve Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Logo

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Ankara
 • Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 2+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - - - -
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 0
 • 2022 Başarı Sırası: 238843
 • 2023 Taban Puanı: 0
 • 2022 Taban Puanı: 319.87783
Hacettepe Üniversitesi Logo

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) kaç puan, Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 0 olarak gerçekleşmiştir. Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) 2022 YKS taban sıralaması ise 238843 olarak belirlenmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanı kaç?

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 0 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanı 319.87783 olmuştur.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü nerede?

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu), Ankara şehrinde bulunmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümünün kontenjanı kaç?

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) kontenjanları 2024 yılında 2+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) özel mi devlet mi?

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü kaç yıl?

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) doldu mu?

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - - - - olarak belirlenmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü ücretli mi?

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği (İngilizce) (KKTC Uyruklu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.