Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Hacettepe Üniversitesi Logo

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) Bölümü

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) taban puanları ve Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümü 4 yıllık ve DİL ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Logo

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Ankara
 • Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 1+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 1
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (DİL)
 • 2023 Başarı Sırası: 16116
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 432.16696
 • 2022 Taban Puanı: 0
Hacettepe Üniversitesi Logo

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) kaç puan, Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 16116 olarak gerçekleşmiştir. Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) taban puanı kaç?

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 432.16696 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) taban puanı 0 olmuştur.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümü nerede?

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu), Ankara şehrinde bulunmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu), DİL puan türü ile öğrenci almaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümünün kontenjanı kaç?

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) kontenjanları 2024 yılında 1+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) özel mi devlet mi?

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümü kaç yıl?

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) doldu mu?

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 1 olarak belirlenmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümü ücretli mi?

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim ve Tercümanlık (KKTC Uyruklu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.